مراقب تبلیغات حساب سپرده طلا باشید


مدتی است که همه جا خبر حساب سپرده طلای بانک صادرات است و مشتریان بانکها هم فکر می کنند که سودی در آن برای ایشان متصور است. اما واقعیت چیز دیگری است که اگر این مطلب را مطالعه فرمایید می بینید در بهترین شرایط سودی بیش از سقف سود بانکی نصیبتان نخواهد شد که هیچ تا الان اغلب افراد متضرر نیز شده اند!
اما چرا سوددهی این حساب بالا نیست؟
١-موقع افتتاح حساب یک درصد از کل موجودی و موقع بستن سه درصد از کل سود حاصله به نفع بانک  کسر می گردد.
٢-نرخ ارز بر اساس مقادیر روز بانک مرکزی نیست بلکه مقدار فروش بالاتر (موقعی که حساب باز می کنید) و موقع خرید (موقعی که حساب را می بندید) کمتر است.
٣-موقع باز کردن حساب و یا بستن حساب ملاک قیمت دیروز است. یعنی موقع فروش به شما ماکزیمم قیمتی که دیروز در بازارهای جهانی رخ داده را می دهند اما موقع خرید به شما کمترین قیمت رخ داده را می دهند. این اختلاف ماکزیمم و می نیمم در اغلب روزها حدود ٢٠ تا ۶٠ دلار است.

خوب با این حساب می بینید که عملاً با مجموع این ترفندها حتی اگر در بازه باز بودن حساب شما به میزان وحشتناک ٢٠ درصد هم افزایش قیمت رخ دهد چیزی بیش از نیمی از آن دست شما را نخواهد گرفت.
پس گول این تبلیغاتهای دهن پرکن صدا و سیما را نخورید. اگر قصد خرید طلا دارید صرفاً سکه خریداری نمایید.

/ 3 نظر / 13 بازدید
ساسان

بله دقیقا همین طور است که می گید ممنون از راهنمایی شما من در عرض یک هفته 250 هزار تومان پولم را از دست دادم فقط من منتظر هستم تا قیمت ها یکم بالا تر بیاید تا سریع حسابم را تخلیه کنم

ارمان وفايي

همه خدمات بانك صادرات شبيه همين است . من رفتم وام بگيرم يك چند تا كي برد زد و گفت اصلا به شما وام تعلق نميگيرد . تازه رئيس بد اخلاق بانك صادرات با يكي ديگه كه كنارش نشسته بود مانند بنگاههاي املاك زبان در زبان هم كردند و اون يكي ميگفت شما سود 25 درصد را سود 17 درصد ميديهيد و يكي ديگه ميگفت توي بازار 100 به 7 سود ميگيرند . خلاصه من به سرپزستي بانك صادرات شكايت كردم و رفتم كليه حسابهايم را بستم زير فهميدم اقايان اصلا به كاركرد حسابت كار ندارند فقط دو ماه اخير بايد به اندازه وام موجودي در گردش داشته باشي

جهاندیده

دوستان عزیز شما باید اولی چند تحلیل از بازار طلا رو جستجو کنید . قیمت دلار که ثابته . مثلا همین هفته اول هفته که من افتتاح حساب کردم قیمت هر اونس 1745 دلار بود امروز به 1793 دلار رسید و رفتم تو آدرس http://www.bsi.ir/ و با شماره حساب و کد ملی دیدم 260 هزار تومان پس از کسر کارمزد سود میشه که این واسه 6 روز بیش از 100% سوده . معلومه که شنبه و یکشنبه که بورسهای بین المللی تعطیله قیمت افت می کنه یا ثابت می مونه .